LTU | ENG | RUS

Pradžia Apie mus Paslaugos Projektai Galerija Kontaktai Naudinga informacija

 

Pilies gyvenvietė Pavilnyje - tai tik 11 namų aukščiausioje Vilniaus vietoje, gamtoje, pakerėjusioje ne vieną.

Pirmuosius šios vietovės gyventojus mena ilgaamžiai piliakalniai. Viduramžiais šias vietas buvo pamėgę Lietuvos didikai ir valdovai. Dabar ir Jūs galite įsikurti aukščiausioje Vilniaus vietoje, ant kalno, nuo kurio matyti didingas gamtos peizažas ir Jūsų gyvenimo kokybė taps kitokia.

Tapk Pilies gyvenvietės istorijos dalimi...

Vaizdinei medžiagai peržiūrėti reikalinga Flash programa. Atsisiųsti Flash.
 

Gyvenvietė statoma Vilniaus miesto rytinėje dalyje, vos už 7 km nuo Vilniaus miesto centro. Namai išsidėstę 1,5 ha teritorijoje Strielčiukų gatvėje. Nuo Vilniaus centro patogiausia į gyvenvietę vykti per Rasas link Pavilnio važiuojant Juoduoju keliu ir Džiaugsmo gatve, arba per Olandų žiedą S.Batoro gatve link Naujosios Vilnios iki Džiaugsmo gatvės.

Siekdami visos teritorijos vientisumo siūlome individualaus sklypo aplinkos sutvarkymo koncepciją. Individualūs sklypai tik iš dalies aptveriami žemaūgėmis gyvatvorėmis, kurios pamažu pereina į bendrą vidinę rekreacinę zoną. Taip optiškai išplečiama sklypo teritorija ir sukuriamas natūralios gamtos įspūdis.
Individualiam sklypui tvarkyti siūlomos atskirų tarpusavyje susijusių elementų kompozicijos: gėlių ir žemaūgių krūmų grupės, medinės terasos, pereinančios į natūralaus skelto akmens takelius, ovalios formos kalvelės, dekoruotos samanomis, smėliu, mulčiu. Atskiros gamtinių elementų oazės suteiks sklypui išbaigtumo ir subtilumo.

Siekdami sukurti tiek žmogui, tiek gamtai draugišką būstą, neišvengiamai turime naudoti tik kokybiškiausią ir natūraliausią produkciją. Taigi rinkdamiesi medžiagas, tiesiog žvelgėme į mus supančią gamtą. Ir todėl mediena ir akmuo čia bus tik natūralūs. Siekdami žmogaus gerovės, namo ergonomijos ir kuo racionalesnio jo išlaikymo, renkamės pažangias apšiltinimo, šildymo ir vėdinimo sistemas. Dekoratyvinė gyvenvietės pastatų apdaila pakartos gamtos faktūras bei spalvas ir kompleksas darniai įsilies į aplinką.

Vanduo, kanalizacija, elektra, dujos - jungiamasi prie Vilniaus miesto inžinerinių sistemų.

Gatvės - gyvenvietės gatvės iki slypo asfaltuotos, įrengti šaligatviai. Įvažiavimas nuo sklypo ribos iki garažo išklotas trinkelėmis, tarp gatvės ir sklypo užsėta žolė.

Apšvietimas - įrengiamas pagrindinių gyvenvietės gatvių (gyvenvietės ribose) ir žaidimų aikštelės bei sodo-parko apšvietimas.

Parkas - gyvenvietės viduje įrengta vaikų žaidimų aikštelė, sodas-parkas.

atgal

Pradžia | Apie mus | Paslaugos | Projektai | Galerija | Kontaktai | Naudinga informacija

UAB POC  ●  Gedimino pr. 48 - 11  ●  LT-01110  ●  Vilnius  ●  Lietuva

M: +370 616 70307  ●  T: +370 5 2629093  ●  F: +370 5 2058886

@: info@redhaus.eu   ●  http://www.redhaus.eu

© copyrighted UAB POC